Opatija Advent - Kalendar događanja

Izaberite nešto za sebe iz bogatog programa događanja i uživajte u najljepšem Adventu uz more!

Petak, 29/11

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer 
Animacija za djecu: DOBRODOŠLI U KUĆICU ORAŠARA

17:00 Tržnica 
SVEČANO PALJENJE BOŽIĆNIH DEKORACIJA
Glazbeni nastupi klape Kastav, zbora Dječjeg vrtića Opatija i DJ-a Alexa Sabattinija

18:00-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
OPENING PARTY UZ XFINITY BAND

Subota, 30/11

09:30-17:00 Sportska dvorana Marino Cvetković
HRVATSKI FESTIVAL SPORTSKE REKREACIJE – MEĐUNARODNO NATJECANJE U BADMINTONU

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ADVENTSKI ZNANSTVENI VIKEND

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-20:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG - Moderna vremena 

17:00-17:35 U.P. Juraj Šporer
Predstava za djecu: DJED MRAZ U LABORATORIJU

19:00 Slatina
PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE
Glazbeni nastup: KUD UČKA
Glazbeni nastup: MARTINA MAJERLE 

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: WHITEHEADS

Nedjelja, 01/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ADVENTSKI ZNANSTVENI VIKEND

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IT TAKES TWO

17:00 Ljetna pozornica
OTVORENJE KLIZALIŠTA „LEDENA ČAROLIJA“ UZ PRIGODNI PROGRAM KLIZAČKOG KLUBA „MEDO“ IZ ZAGREBA

17:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ZNANSTVENA RADIONICA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Good Times

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: TRIO ASI

Ponedjeljak, 02/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: ŠEĆERNA VILA PRIČA PRIČU O ORAŠARU, MALA ŠKOLA BALETA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ALEX IVANOV

Utorak, 03/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: IGRAMO SE SA ŠEĆERNOM VILOM

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PATAK – Oldies But Goldies

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: CANDY

Srijeda, 04/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: UKRAŠAVANJE ŠIBA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Dancing in December

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

Četvrtak, 05/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: IZRADA I UKRAŠAVANJE ČIZMICA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Retro Advent

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: CANDY

20:30 Centar Gervais
Glazbeni nastup: EL FUEGO
Prodaja ulaznica: Festival Kvarner

Petak, 06/12

14:00 – 21:00 Centar Gervais
FESTIVAL ČOKOLADE 
Sajam „Čokoladna čarolija“
Čokoladne atrakcije i akrobacije u znanosti i kulturi – Croatian Choco Concept
Prigodni choco programi

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: PRIČE O SV. NIKOLI

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

16:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SUZANA ŠTEFANIĆ & MATEO ŽMAK

16:00-19:00 Centar Gervais
Glazbeni nastup: KATARINA JURIĆ TRIO

17:00-19:00 Centar Gervais
Radionica za djecu: MALA ŠKOLA IZRADE SLASTICA
Ugostiteljska škola Opatija

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: DJ - Studio 54

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: COFFEE SHOP ACOUSTIC

Subota, 07/12

09:00 – 21:00 Centar Gervais
FESTIVAL ČOKOLADE 
Sajam „Čokoladna čarolija“
Čokoladne atrakcije i akrobacije u znanosti i kulturi - Croatian Choco Concept
Prigodni choco programi

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: U KUHINJI BAKE MRAZ

10:00 Sportska dvorana Marino Cvetković
Međunarodne sportsko-rekreativne aktivnosti za osobe s invaliditetom i volontere: MOGU I JA

11:00 Centar Gervais
Glazbeni nastup: ANDRINA FRLETA I DANIELA PERKOVIĆ

11:00 Centar Gervais
Radionica za djecu: MALA ŠKOLA IZRADE SLASTICA
Ugostiteljska škola Opatija

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: MEMENTO

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

15:00-16:00; 18:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DUO ExNew

15:00 Centar Gervais
Radionica za djecu: MALA ŠKOLA IZRADE SLASTICA
Ugostiteljska škola Opatija

15:00-19:00 Centar Gervais
Glazbeni nastup: DOMINIK HEŠTERA

16:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: ZBOR O.Š. RIKARD KATALINIĆ JERETOV

17:00-17:30 U.P. Juraj Šporer
Predstava za djecu: GDJE SU NESTALI KOLAČIĆI IZ KUHINJE BAKE MRAZ?

18:00 Centar Gervais
Radionica za djecu: ORAŠAR I VOJSKA SLATKIŠA
Slastičarnica „Zvončarnica“ Viškovo

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: EXOTIC POP BAND

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: BLU:KANU

19:00 Crkva Sv. Jakova
KONCERT „BOŽIĆ“ OBITELJI ŠOBER

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DELLBOYS

Nedjelja, 08/12

09:00 – 19:00 Centar Gervais
FESTIVAL ČOKOLADE 
Sajam „Čokoladna čarolija“
Čokoladne atrakcije i akrobacije u znanosti i kulturi - Croatian Choco Concept 
Prigodni choco programi

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: U KUHINJI BAKE MRAZ

11:00-14:00 Centar Gervais
Glazbeni nastup: DOMINIK HEŠTERA

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: 14 STRINGS

12:00 Centar Gervais
Choco radionica za djecu: CROATIAN CHOCO CONCEPT

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: BLU:KANU

14:00-17:00 Centar Gervais
Glazbeni nastup: KATARINA JURIĆ TRIO

16:00 Centar Gervais
Radionica za djecu: ORAŠAR I VOJSKA SLATKIŠA
Slastičarnica „Zvončarnica“ Viškovo

17:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IMAN TRIO ACOUSTIC

19:00 – 23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – EX YU MIX

Ponedjeljak, 09/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: IZRAĐUJEMO UKRASE ZA BOR

17:00-18:30 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: BAJKAONICA – DANI DJEČJE RADOSTI DRUŠTVA NAŠA DJECA OPATIJA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

Utorak, 10/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ZAIGRAJMO STARE IGRE

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Not So Silent Night: Punk Rock Xmas

Srijeda, 11/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ČITAMO, CRTAMO I BOJAMO

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PATAK – Wednesday Night Disco Fever

Četvrtak, 12/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: KREATIVNA RADIONICA MOJA PŠENICA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ALEX IVANOV

Petak, 13/12

13:00 Centar Gervais
PREZENTACIJA TURISTIČKOG PROIZVODA FEEL & TASTE
Sajam proizvođača Feel&Taste Opatijske i Portoroške rivijere
Projekt R4S2 - sufinancirano iz programa Interreg Slovenija-Hrvatska VA

16:00-18:15 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: KREATIVNA RADIONICA MOJA PŠENICA

16:00-19:00 Poklon, Park prirode Učka
BOŽIĆNA BAJKA U PARKU PRIRODE UČKA

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: THE ANSWER

20:00 Centar Gervais
Stand-up: IVAN ŠARIĆ
Prodaja ulaznica: Festival Opatija

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: TRIO POKLE

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: LOVE RUNNERS

Subota, 14/12

10:00 U.P. Juraj Šporer
BOŽIĆNA ŠETNJA S MARIOM MLINARIĆEM – FEEL & TASTE: OPATIJA – VEPRINAC – OPATIJA
Obavezna prethodna prijava na telefon: +385 (0)51 271 310 (TIC Opatija).
Obavezna planinarska obuća, odjeća i bočica  s vodom.
U slučaju lošeg vremena božićna šetnja će se održati u subotu, 21.12.2019. uz prethodnu najavu na www.visitOpatija.com.

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: TVORNICA IGRAČAKA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

13:00-19:00 Poklon, Park prirode Učka
BOŽIĆNA BAJKA U PARKU PRIRODE UČKA

16:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Pismo Djedu Mrazu mix

16:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJEČJI ZBOR LOVRANSKE I DRAŠKE ČREŠNJICE

17:00-17:45 U.P. Juraj Šporer
Plesna predstava za djecu: GROZNICA BOŽIĆNE VEČERI

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: SUNNY SIDE

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: KOKO NUT

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: THE JANITORS

20:00 Centar Gervais
Stand-up: IVAN ŠARIĆ
Prodaja ulaznica: Festival Opatija

22:00 Klub Gervais
PREDBOŽIĆNI DJ PARTY

Nedjelja, 15/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: TVORNICA IGRAČAKA

11:00 Restaurant Veranda (Hotel Gardenija)
DORUČAK S DJEDOM MRAZOM
Rezervacije na tel.: 051/295-015

11:00 Centar Gervais
Predstava za djecu: KAKO JE VILENJAK SPASIO BOŽIĆ
Prodaja ulaznica: Festival Opatija

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: 14 STRINGS

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

13:00-19:00 Poklon, Park prirode Učka
BOŽIĆNA BAJKA U PARKU PRIRODE UČKA

17:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: MIND SPOT

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

Ponedjeljak, 16/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

17:00-18:30 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: BAJKAONICA – USUSRET BOŽIĆU UZ DRUŠTVO NAŠA DJECA OPATIJA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Bad Santa of Rock and Roll

Utorak, 17/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ALEX IVANOV

Srijeda, 18/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Retro Advent 

Četvrtak, 19/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PATAK – Hr & Ri Pop Rock

Petak, 20/12

10:00 Tržnica
Animacija: ANDREJ ŠKEDEL, iluzionist
NATJECANJE NONIĆA I UNUKA

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: DJ: Retro

19:00 Tržnica
Nastup DJ-a

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: KANTRIDERSI

Subota, 21/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-20:00; 22:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ RABBIT

17:00-17:30 U.P. Juraj Šporer
Predstava za djecu: ČAROLIJE PROSINCA

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: BLU:KANU

20:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: THE BOURBON HUNTERS 

20:00 Tržnica
Glazbeni nastup: ALEN VITASOVIĆ

Nedjelja, 22/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: BLU:KANU

18:00-19:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
BOŽIĆNI KONCERT: MARTINA MAJERLE

19:30-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – 80's & 90's Disco

20:00 Centar Gervais
SVEČANI BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI KONCERT: RENATA SABLJAK, ĐANI STIPANIČEV I REVIJSKI ORKESTAR ZAGREBAČKE FILHARMONIJE
Prodaja ulaznica: Festival Opatija

Ponedjeljak, 23/12

09:00 Tržnica
SAJAM RUKOTVORINA

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: MARE BLU DUO

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

19:00 Tržnica
Nastup DJ-a

Utorak, 24/12 BADNJAK

09:00-03:00 Tržnica
LUDI BADNJAK U OPATIJI
09:00-10:00 Druženje Gradonačelnika s građanima
10:00-12:30 Klapa Kastav
13:00-15:30 Tamburaški sastav Crescendo
16:00-18:30 Trubački sastav Gypsy Universal Band Bulgaria
19:00-21:30 Xfinity Band
21:30-03:00 Luda noć opatijskih diskoteka uz light show (DJ Miro Paušić / Luca Montecchi, DJ Vladimir Vengust Bowie i DJ Ervin Capo)

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

14:00-18:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – 70s, 80s & 90s

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: CANDY

18:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: KLAPA NEVERA

21:00-02:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Božićni party: ŠAJETA

Srijeda, 25/12 BOŽIĆ

10:00-12:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ TRIO ASI!

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: STRING TRIO VELJAK

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

16:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ KVARTET VELJAK!

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: SUNNY SIDE

18:30-20:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ SPART JAZZ QUARTET!

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

19:00 Tržnica
Nastup DJ-a

21:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ DINO ANTONIĆ ACOUSTIC TRIO!

Četvrtak, 26/12 

10:00 Tržnica
Festival slastica: SWEET DAY

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: COFFEE SHOP ACOUSTIC

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

16:00-18:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: VEDRAN RUŽIĆ JAZZ TRIO

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Božićni Rock Mix

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: CANDY

Petak, 27/12 

10:00 Tržnica
DAN KVARNERSKIH PJENUŠACA

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

18:00-20:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – The Blues & Rock Mix

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: EXOTIC POP BAND

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: TRIO POKLE

20:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: JED BECKER'S GROUP

22:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SAIYAN

Subota, 28/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-20:00; 22:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

17:00-17:30 U.P. Juraj Šporer
Plesna predstava za djecu: ŠUMA S TRI BORA

18:00-22:30 Hotel Continental
Glazbeni nastup: BARCODE

19:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: KOKO NUT

19:00 Tržnica
KARAOKE UZ DJ-A

20:00 Klub Gervais
OPATIJA FIGHT NIGHT 11

20:30-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: MARKO TOLJA 

Nedjelja, 29/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

11:00 Crkva Sv. Ane, Volosko
Božićni koncert: ZBOR DVD-A 

12:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DUŠKO JELIČIĆ DULE & BONACA

17:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: KLAPA MIRAKUL

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: TRI KRALJA

Ponedjeljak, 30/12

10:00-16:30 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

17:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: PREDNOVOGODIŠNJI PARTY 

19:00-21:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: TECHNO VIKINGS 

19:00-23:00 Grand Hotel 4 Opatijska cvijeta
Glazbeni nastup: CANDY

21:30-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – The Deep House & Melodic Techno Set

Utorak, 31/12 SILVESTROVO

11:00 Mala ljetna pozornica
DJEČJI DOČEK NOVE GODINE NA MALOJ LJETNOJ POZORNICI, party za najmlađe, animatori i dječji vatromet

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: TRIO ASI

20:00 Hotel Continental
DOČEK NOVE GODINE UZ SUPER COVER BAND
Rezervacije na tel.: 051/278-000

22:00-02:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
DOČEK NOVE GODINE UZ GROOVERSE

22:00 Ljetna pozornica
DOČEK NOVE GODINE UZ DELLBOYSE

22:00 Ispred Gradske tržnice
SREDIŠNJI GRADSKI DOČEK ISPRED GRADSKE TRŽNICE „OPATIJA TRIBUTE TO THE LEGENDS“: QUEEN REAL TRIBUTE, ABBA REAL TRIBUTE BAND I GOSTI

Srijeda, 01/01 NOVA GODINA

10:30-12:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SUZANA ŠTEFANIĆ & MATEO ŽMAK

11:00-15:00 Hotel Continental
Glazbeni nastup: 14 STRINGS

12:00 Terasa hotela Kvarner
NOVOGODIŠNJA ZDRAVICA GRADONAČELNIKA

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:30 Portić
OPATIJSKI KUKALI – OTVORENJE KUPALIŠNE SEZONE 2020. U OPATIJI

12:30-15:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
SRETNA NOVA GODINA UZ DINA ANTONIĆA & 4 SHADES

18:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

Četvrtak, 02/01 

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

18:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PAJO

Nedjelja, 05/01
19:00 Crkva Sv. Jakov, Opatija
Božićni koncert: ZBOR DVD-A 


MUZEJI I IZLOŽBE

od utorka do petka od 15:00 do 17:00 i subotama i nedjeljama od 11:00 do 17:00, Švicarska kuća
Izložba Mónike Czédly: MODNI ORMAR CARICE SISI 
Napomena: za grupe uz prethodne najave pon-pet 08:00 do 16:00 - Festival Opatija

od utorka do petka: 10:00 do 16:00 h i subotama i nedjeljama od 10:00 do 17:00, Hrvatski muzej turizma
VILLA ANGIOLINA
Izložba: OPATIJSKA SOBA
Izložba: HRVATSKA JADRANSKA KUPALIŠNA BAŠTINA
Izložba: POVIJEST ANGIOLINE, PARKA I SCARPA 
Ponedjeljkom te 25.12. i  01.01. zatvoreno 

MOHO CENTAR 
program na www.festivalopatija.hr