24. Dječji karnevalski korzo

Nedjelja, 09.02.2020. 12:00 h

U pomno osmišljenim maskama u koje su ugradili vlastiti trud i ideje, stotine djece iz čitave Hrvatske i inozemstva prolazi rutom od središnjeg trga ispred tržnice do glavnog gradskog kupališta, a putem ih bodre brojni promatrači u publici i zabavljaju animatori i glazbenici. Vrhunac manifestacije održava se na platou kupališta Slatina gdje se djeca druže uz okrijepu i zabavni program.

Nedjelja, 09.02.2020.  12:00 - 15:00 h

Napomena
Za potrebe organizacije manifestacije "24. Dječji karnevalski korzo" u nedjelju, 09.02.2020. od 11:00 - 16:00 h za sav se promet zatvara ulica Maršala Tita od raskrižja sa ulicom M. Laginje (Škrbići) do Slatine (ex hotel Zagreb), dok će se promet na dionici ulice Maršala Tita od zgrade Grada Opatije do raskrižja sa ulicom M. Laginje i F. Peršića, te dalje ulicom dr. M. Laginje prema Novoj cesti odvijati jednosmjerno za smjer kretanja Rijeka – Opatija)

REDOSLIJED POVORKE:

01. DND OPATIJA DJEČJE GRADSKO VIJEĆE GRADA OPATIJA –  Koračajmo zajedno za dječja prava
02. MAŽORETKINJE GRADA OPATIJE
03. LIBURNIJSKE MAŽORETKINJE
04. PUHAČKI ORKESTAR LOVRAN
05. MAŽORETKINJE DND KASTAV
06. DV OPATIJA – Opatijske dame i gospoda
07. DV VRBOVEC – Šumske vile i vilenjaci
08. DV VINKOVCI – Lijeni Bosut
09. VRTIĆ VJEVERICA – GLJIVICE ČAKOVEC – Šarene teglice
10. PIEDIBUS (San Vendemiano)-voda
11. MAŽORETKINJE NEDELIŠĆE – Rasplesane mišice
12. MAŽORETKINJE MALA SUBOTICA – Leopardice
13. UDRUGA LUNA GORNJI MIHALJEVEC – Leptirići – šarenići
14. DV GIRASOLE SUNCOKRET NOVIGRAD – "La corte di Herve"
15. BIRIKINA PULA – Mići istarski zvjezdonalci i 1000 kometa
16. KUD MIHOVIL KRUŠLIN ŠENKOVEC – Šenkovljanske lafre
17. ROXY DANCE PAZIN – Čovječe, ne ljuti se
18. DJEČJI VRTIĆ VLADIMIR NAZOR KASTAV-Malik z Kastva
19. MIĆI BAKRANI, ŠKRLJEVČANI I HRELJANI – Ribice srebrice
20. GROBNIČKI TIĆI PODHUM/DRAGA – Jagodice
21. DV ZVONČICA VIŠKOVO – Složni praščići
22. MIĆI ZAMEĆANI – Boje dječjih prava
23. SMAJLIĆI RIJEKA – Stablo želja uz rijeku različitosti
24. DV LOPTICA VIŠKOVO – Patuljci dobrotvori
25. DV VIDRICE RIJEKA – Mickey i Minnie
26. DV PINOKIO RIJEKA – Kiša
27. OŠ SRDOČI RIJEKA – Riječke lumbrele
28. STARE GEDORE DRENOVA
29. KUNPANIJA Z HALUBJA – Zimski pusni pakal
30. OŠ LOVRAN – Bebe dupini
31. OŠ ZAMET RIJEKA – Legenda o Rijeci
32. OŠ SCUOLA ELEMENTARE BELVEDERE RIJEKA – Miki i Mini
33. OŠ TURNIĆ ROŽICE RIJEKA – Galebovi
34. VEŽIČKI TIĆI RIJEKA -Zdravoljupci
35. OŠ KANTRIDA RIJEKA – Čuvari Striborove šume
36. EUGENIJALCI RIJEKA – Riječki valovi
37. OŠ OPATIJA – Carska Opatija
38. HALUBAJSKI ZVONČARI VIŠKOVO