Advent kod Šporera

Bogata ugostiteljska ponuda i izvrsni programi čine Umjetnički paviljon Juraj Šporer i park oko njega nezaobilaznom destinacijom u blagdansko vrijeme.
29.11.2019. - 02.01.2020.

Raskošno ukrašen prostor oko prepoznatljive rotonde, dodatno naglašen jedinstvenim svjetlosnim efektima i instalacijama, u prosincu i siječnju postaje opatijski zimski vrt u kojem se šum mora miješa s atraktivnim nastupima vrhunskih jazz, rock i pop glazbenika, a osjetnu harmoniju upotpunjuju tradicionalni božićni mirisi kuhanog vina, toplih čajeva i popularnih brzih jela koja se poslužuju u prigodno uređenim drvenim kućicama. U ranijim terminima Šporer je omiljeno okupljalište djece zbog zabavnih animacijskih programa, dok se u poslijepodnevnim i večernjim satima pretvara u pozornicu rezeviranu za „glazbene poslastice“. 

29.11.2019. - 02.01.2020.

ADVENT ISPRED U.P. JURAJ ŠPORER
BOŽIĆNI SAJAM
pon-pet: 12:00 – 23:00
sub-ned: 10:00 – 23:00
KUĆICA ORAŠARA I VILENJAKA - KREATIVNE RADIONICE, ANIMACIJA I PREDSTAVE ZA DJECU
29/11 - 20/12 
pon-pet: 16:00 – 19:00
sub-ned: 10:00 – 19:00 
21/12 – 02/01
svaki dan: 12:00 – 19:00
sub-ned: 10:00 – 19:00 
GLAZBENI PROGRAMI
svakog dana (detaljan program u nastavku)

Petak, 29/11

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer 
Animacija za djecu: DOBRODOŠLI U KUĆICU ORAŠARA! 

18:00-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
OPENING PARTY UZ XFINITY BAND

Subota, 30/11

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ADVENTSKI ZNANSTVENI VIKEND

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-20:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG - Moderna vremena 

17:00-17:35 U.P. Juraj Šporer
Predstava za djecu: DJED MRAZ U LABORATORIJU

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: WHITEHEADS

Nedjelja, 01/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ADVENTSKI ZNANSTVENI VIKEND

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IT TAKES TWO

17:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ZNANSTVENA RADIONICA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Good Times

Ponedjeljak, 02/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: ŠEĆERNA VILA PRIČA PRIČU O ORAŠARU, MALA ŠKOLA BALETA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ALEX IVANOV

Utorak, 03/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: IGRAMO SE SA ŠEĆERNOM VILOM

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PAJO – Oldies But Goldies

Srijeda, 04/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: UKRAŠAVANJE ŠIBA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Dancing in December

Četvrtak, 05/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: IZRADA I UKRAŠAVANJE ČIZMICA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Retro Advent

Petak, 06/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: USUSRET SVETOM NIKOLI: PRIČE O SV. NIKOLI

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

16:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SUZANA ŠTEFANIĆ & MATEO ŽMAK

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: COFFEE SHOP ACOUSTIC

Subota, 07/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: U KUHINJI BAKE MRAZ

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

15:00-16:00; 18:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DUO ExNew

16:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: ZBOR O.Š. RIKARD KATALINIĆ JERETOV

17:00-17:30 U.P. Juraj Šporer
Predstava za djecu: GDJE SU NESTALI KOLAČIĆI IZ KUHINJE BAKE MRAZ?

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DELLBOYS

Nedjelja, 08/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: U KUHINJI BAKE MRAZ

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: BLU:KANU

17:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IMAN TRIO ACOUSTIC

19:00 – 23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – EX YU MIX

Ponedjeljak, 09/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: IZRAĐUJEMO UKRASE ZA BOR

17:00-18:30 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: BAJKAONICA – DANI DJEČJE RADOSTI DRUŠTVA NAŠA DJECA OPATIJA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

Utorak, 10/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ZAIGRAJMO STARE IGRE

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Not So Silent Night: Punk Rock Xmas

Srijeda, 11/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: ČITAMO, CRTAMO I BOJAMO

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PATAK – Wednesday Night Disco Fever

Četvrtak, 12/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: KREATIVNA RADIONICA MOJA PŠENICA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ALEX IVANOV

Petak, 13/12

16:00-18:15 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: KREATIVNA RADIONICA MOJA PŠENICA

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: LOVE RUNNERS

Subota, 14/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: TVORNICA IGRAČAKA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Pismo Djedu Mrazu mix

16:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJEČJI ZBOR LOVRANSKE I DRAŠKE ČREŠNJICE

17:00-17:45 U.P. Juraj Šporer
Plesna predstava za djecu: GROZNICA BOŽIĆNE VEČERI

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: THE JANITORS

Nedjelja, 15/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: TVORNICA IGRAČAKA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

17:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: MIND SPOT

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

Ponedjeljak, 16/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

17:00-18:30 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: BAJKAONICA – USUSRET BOŽIĆU UZ DRUŠTVO NAŠA DJECA OPATIJA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – Bad Santa of Rock and Roll

Utorak, 17/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ALEX IVANOV

Srijeda, 18/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Retro Advent 

Četvrtak, 19/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PATAK – Hr & Ri Pop Rock

Petak, 20/12

16:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

20:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: KANTRIDERSI

Subota, 21/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-20:00; 22:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ RABBIT

17:00-17:30 U.P. Juraj Šporer
Predstava za djecu: ČAROLIJE PROSINCA

20:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: THE BOURBON HUNTERS 

Nedjelja, 22/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: BLU:KANU

18:00-19:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
BOŽIĆNI KONCERT: MARTINA MAJERLE

19:30-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – 80's & 90's Disco

Ponedjeljak, 23/12

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: MARE BLU DUO

Utorak, 24/12 BADNJAK

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

14:00-18:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – 70s, 80s & 90s

21:00-02:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Božićni party: ŠAJETA

22:00 Ljetna pozornica
Glazbeni nastup: KLAPA NEVERA

Srijeda, 25/12 BOŽIĆ

10:00-12:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ TRIO ASI!

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

16:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ KVARTET VELJAK!

18:30-20:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ SPART JAZZ QUARTET!

21:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SRETAN BOŽIĆ UZ DINO ANTONIĆ ACOUSTIC TRIO!

Četvrtak, 26/12 

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

16:00-18:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: VEDRAN RUŽIĆ JAZZ TRIO

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG – Božićni Rock Mix

Petak, 27/12 

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

18:00-20:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – The Blues & Rock Mix

18:15-18:45 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: MINI DISCO

20:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: JED BECKER'S GROUP

22:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SAIYAN

Subota, 28/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: IVAN & DAMIR KOMNENOVIĆ

16:00-20:00; 22:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

17:00-17:30 U.P. Juraj Šporer
Plesna predstava za djecu: ŠUMA S TRI BORA

20:30-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: MARKO TOLJA 

Nedjelja, 29/12

10:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DUŠKO JELIČIĆ DULE & BONACA

17:00-19:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: KLAPA MIRAKUL

19:00-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ DOG

Ponedjeljak, 30/12

10:00-16:30 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

17:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: PREDNOVOGODIŠNJI PARTY 

19:00-21:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: TECHNO VIKINGS 

21:30-23:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ SUPER SAIYAN – The Deep House & Melodic Techno Set

Utorak, 31/12 SILVESTROVO

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:00-14:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: TRIO ASI

22:00-02:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
DOČEK NOVE GODINE UZ GROOVERSE

Srijeda, 01/01 NOVA GODINA

10:30-12:30 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: SUZANA ŠTEFANIĆ & MATEO ŽMAK

12:00 Terasa hotela Kvarner
NOVOGODIŠNJA ZDRAVICA GRADONAČELNIKA

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

12:30 Portić
OPATIJSKI KUKALI – OTVORENJE KUPALIŠNE SEZONE 2020. U OPATIJI

12:30-15:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
SRETNA NOVA GODINA UZ DINA ANTONIĆA & 4 SHADES

18:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ ŠAJETA

Četvrtak, 02/01 

12:00-19:00 U.P. Juraj Šporer
Animacija za djecu: POŠTANSKI URED DJEDA MRAZA

18:00-22:00 Ispred U.P. Juraj Šporer
Glazbeni nastup: DJ PAJO

Organizatori zadržavaju pravo izmjene programa.